ГОЛОВНА      ПРОГРАМА      ДІДЖЕЇ      РЕЄСТРАЦІЯ    МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ   ПРОЖИВАННЯ      КОНТАКТИ                  

 

Реєстрація

 

Правила реєстрації

 

- На марафоні ми за допомогою реєстрації, створюємо рівну кількість партнерів та партнерок (50/50).

Ми намагаємося зробити так, щоб серед учасників марафону було якомога більше представників різних країн та міст України (тобто ми не будемо автоматично приймати заявки на реєстрацію тих, хто заповнив форму першим).

 

- Реєстрація відбувається у парах або поодинці, але ми надаємо перевагу реєстраціям у парах. Неможливо змінити реєстрацію в парі на реєстрацію поодинці. Якщо ви реєструєтесь парою, ви обоє маєте заповнити окремо форму, вказавши ім"я та прізвище партнера/партнерки. Якщо ви реєструєтесь парою та сплачуєте окремо, ви обидва будете зареєстровані тільки після оплати обох.

 

- Вартість пакету мілонг марафону - 60 Є*

(включені чай/кава/вода/солодощі/снекі на мілонгах).

(Пре-паті мілонга не входить до пакету мілонг марафону)

 

- Реєстрація неможлива тільки на одну або дві мілонги. Реєстрація відбувається тільки на пакет мілонг марафону.

 

- Після заповнення Вами реєстраційної форми, на протязі 7 днів ми даємо Вам відповідь про те, що або ваша реєстрація підтверджена та надсилаємо вам реквізити для оплати, або про те, що Ви у листі очікування (в залежності від кількості заявок та гендерного балансу). Оплата здійснюється на протязі 7 днів із моменту отримання Вами повідомлення про оплату. Якщо оплата Вами не здійснена на протязі 7 днів, ми передаємо Ваше місце наступному учаснику/учасниці із листа очікування. Просимо Вас робити бронювання для подорожі (готель, квитки, і т. ін.) тільки після того, як Ви отримали повідомлення, що Ваша оплата нами отримана і Ви зареєстровані.

 

- У разі Вашої відмови від участі у заході до 30 квітня - 100% повернення коштів. У раз відмови від участі після 30 квітня - оплата не повертається. Ви можете передати Вашу реєстрацію іншій людині, повідомивши про це організатора. Якщо виникнуть питання, будь ласка пишіть нам.

 

*Оплата в гривнях.

 

- Натиснувши нижче кнопку «Реєстраційна форма», Ви погоджуєтесь із наведеними вище Правилами реєстрації.

 

Реєстраційна форма

для пар, які бажають платити разом

Реєстраційна форма

 

для партнерів та партнерок без пари

 

або для пар, які бажають платити окремо

 

 

 

   

Контакти

Юлія Сержан

Email: tangomarathon.kiev@gmail.com

 

© 2010-2018  Kyiv Tango Marathon